آغاز فراخوان جذب ایده فناورانه در زمینه بتن و فناوری‌های نوین آن

بدینوسیله به اطلاع فناوران حقیقی و حقوقی حوزه ساختمان می‌رساند؛ به‌منظور فراهم ساختن امکان استفاده محققین علمی و صنعتی دارای طرح‌های نوآورانه از زیرساخت این مرکز و همچنین معرفی طرح‌های منتخب (دارای پتانسیل اجرایی و تجاری‌سازی لازم) به طرف تقاضا، مرکز مذکور در نظر دارد؛ "سلسله فراخوان‌های شناسایی ایده و طرح‌های حوزه‌های مختلف مرتبط با این صنعت" را برگزار نماید که حوزه " بتن و فناوری­های نوین آن"، گام دوم از این سلسله فراخوان‌ها است. 

هدف:

این فراخوان در راستای ارتقا زنجیره تامین، ارزش حوزه بتن و فناوری­های نوین آن، با هدف شناسایی فناوران (افراد حقیقی و حقوقی) دارای ایده یا طرح فناورانه در حوزه " بتن و فناوری­های نوین آن" کشور، به منظور رفع نیازها، چالش‌­ها و ارتقا فناوری صنایع موجود و همچنین ایجاد صنایع جدید دانش‌بنیان، اعلام شده است.

 

هدف اصلی این فراخوان، شناسایی پتانسیل‌­های بالقوه و بالفعل موجود و استفاده از توانمندی متخصصین برای رفع نیازها و چالش‌­های فناورانه موجود در صنایع  بتن و فناوری­های نوین آن، می‌باشد.         در نتیجه آن ضمن شناسایی موارد منتخب (متناسب با سطح آمادگی فناورانه)، از فناوران مستقل و یا شرکت‌های دارای ایده یا طرح فناورانه مرتبط با این صنایع حمایت می‌شود.

لذا از فناوران و شرکت‌های دارای پتانسیل بالقوه و بالفعل برای رفع نیازها و چالش­‌های موجود در صنایع مذکور (دارای پتانسیل بومی‌سازی مواد، قطعات، تجهیزات و ارائه خدمات) دعوت به عمل می‌آید، حداکثر  تا 20 مهرماه 1400، از طریق تکمیل فرم اولیه شناسایی طرح‌­های فناورانه حوزه بتن و فناوری­های نوین آن (فایل پیوست)، نسبت به ارسال طرح، توانمندی‌­ها و رزومه خود به پست الکترونیک مرکز نوآوری مواد ساختمانی idea@bminc.ir ، اقدام نمایند.

پس از ارزیابی طرح‌­ها و توانمندی‌­های ارسال شده توسط کمیته داوران، از موارد منتخب پشتیبانی­‌های لازم در راستای ارتقا طرح، صورت خواهد پذیرفت. همچنین در ادامه مسیر، رویداد آشنایی با توانمندی و خدمات مرکز نوآوری مواد ساختمانی و معرفی طرح‌های منتخب برگزار می‌شود. فناوران و طرح‌های منتخب ایشان در قالب رویدادی که در محل این مرکز نوآوری برگزار خواهد شد، ضمن آشنایی با توانمندی و خدمات آن، به بهره‌برداران مرتبط آن، معرفی خواهند شد.

فرم_شناسایی_طرح‌های_فناورانه.docx

 

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش